Contact

Zoek je informatie over vestigen in Zaanstad? Of wil je in gesprek over duurzaam ondernemen? Of heb je een hele andere ondernemersvraag? Bekijk welke contactpersoon het best jouw vraag kan beantwoorden.

Ondernemersloket

Vanaf 2 januari 2018 kun je als ondernemer met je vraag terecht bij het ondernemersloket. Of je nu mkb'er of zzp'er bent. Het ondernemersloket helpt je antwoord te vinden op je ondernemersvraag. Dit kan zijn door je de juiste informatie te geven, of door je met de juiste mensen in contact te brengen.

Heb je een vraag? Neem dan contact op via onderstaande knop met Larissa Croese.
Via deze knop kom je op de website van de gemeente Zaanstad, waar je je vraag kunt stellen. Dit heeft als voordeel dat je zelf de status van je vraag kunt volgen.

Neem contact op met het ondernemersloket

Heb je een specifieke vraag? Bekijk dan de contactpersonen hieronder om te zien wie je het beste kunt benaderen.

Larissa Croese

Contactpersoon Ondernemersloket

Telefoon: +31658002073

Vestigen in Zaandam, Westzaan, NZK-gebied

Alwin Westerbeek

Contactpersoon voor ondernemers op zoek naar een vestigingslocatie in Zaandam, Westzaan, NZK-gebied

Alwin Westerbeek

'Zaanstad heeft veel potentie voor ondernemers, dat mogen we best meer uitdragen.' 

Lees zijn verhaal  

E-mail: a.westerbeek@zaanstad.nl 
Telefoon: +31658002006

Cultuur, toerisme en evenementen   

Marlies Romeijnders

Contactpersoon voor ondernemers op het gebied van cultuur, toerisme en evenementen

Marlies RomeijndersE-mail: m.romeijnders@zaanstad.nl
Telefoon: +31652098142



Krommenie, Wormerveer en Assendelft              

Danielle Swart

Contactpersoon voor ondernemers in het gebied Krommenie, Wormerveer en Assendelft

Danielle SwartE-mail: d.swart@zaanstad.nl
Telefoon: +31615028903

Duurzaam ondernemen en milieu   

Damir Dulovic

Contactpersoon voor ondernemers op het gebied van duurzaam ondernemen en milieu.

E-mail:Damir Dulovic
d.dulovic@zaanstad.nl
Telefoon: +31621282201

Lees zijn verhaal


Inclusief ondernemen

Marcel Verra

Contactpersoon voor startups, 'inclusief ondernemen' en voor ondernemers in Kogerveld en Poelenburg.

E-mail: Marcel Verra
m.verra@zaanstad.nl 
Telefoon: +31621282331

Vestigen in Zaanstad                              

Casper de Canne

Contactpersoon voor ondernemers en startups op zoek naar een vestigingslocatie in Zaanstad.

E-mail: Casper de Canne
c.canne@zaanstad.nl
Telefoon: +31621282305

Winkeliers

Joris Blokpoel

Contactpersoon voor winkeliers.


E-mail: 
j.blokpoel@zaanstad.nl 
Telefoon: +31621282262



Arbeidsmarkt en onderwijs

Anne Engelbrecht

Contactpersoon voor bedrijven, scholen en andere instellingen met vragen op het gebied van arbeidsmarkt- en onderwijsvraagstukken.

E-mail: a.engelbrecht@zaanstad.nl 
Telefoon: +31658002335


Algemene vragen

Kun je niet terecht bij een van deze personen? Neem dan contact op via het ondernemersloket. Of bel het algemene nummer van Zaanstad.

Telefoon: 14075

Ga naar Zaanstad.nl