Contact

Zoek je informatie over vestigen in Zaanstad? Of wil je in gesprek over duurzaam ondernemen? Of heb je een hele andere ondernemersvraag? Bekijk welke contactpersoon het best jouw vraag kan beantwoorden.

Ondernemersloket

Als ondernemer kunt u met een vraag terecht bij het ondernemersloket. Of u nu mkb'er of zzp'er bent. Het ondernemersloket helpt uw antwoord te vinden op je ondernemersvraag. Dit kan zijn door u de juiste informatie te geven, of door u met de juiste mensen in contact te brengen.

Onderaan de pagina vindt u per onderwerp een contactpersoon. Valt uw vraag niet onder deze onderwerpen of heeft u een algemene vraag? Klik dan op de button hieronder. Via een formulier op de website van de gemeente Zaanstad kunt u uw vraag invullen en de status hiervan volgen.

Neem contact op met het ondernemersloket

Casemanagers BBZ

Meer weten over begeleiding en financiering voor Zzp’ers en MKB?  Neem contact op met een van de casemanagers van BBZ:

Boven v.l.n.r. Joyce Verwer (casemanager), Paul Noija (casemanager), Michel Hageman (coördinator) 

Onder v.l.n.r. Vera van Diepen (ondersteuner) en Pieter Verweij (casemanager)

Vestigen in Zaandam, Westzaan, NZK-gebied

Alwin Westerbeek

Contactpersoon voor ondernemers op zoek naar een vestigingslocatie in Zaandam, Westzaan, NZK-gebied

Alwin Westerbeek

'Zaanstad heeft veel potentie voor ondernemers, dat mogen we best meer uitdragen.' 

Lees zijn verhaal  

E-mail: a.westerbeek@zaanstad.nl 
Telefoon: +31658002006

Cultuur en evenementen   

Marlies Romeijnders

Contactpersoon voor ondernemers op het gebied van cultuur, toerisme en evenementen

Marlies RomeijndersE-mail: m.romeijnders@zaanstad.nl
Telefoon: +31652098142



Krommenie, Wormerveer en Assendelft              

Danielle Swart

Contactpersoon voor ondernemers in het gebied Krommenie, Wormerveer en Assendelft

Danielle SwartE-mail: d.swart@zaanstad.nl
Telefoon: +31615028903

Duurzaam ondernemen en milieu   

Damir Dulovic

Contactpersoon voor ondernemers op het gebied van duurzaam ondernemen en milieu.

E-mail:Damir Dulovic
d.dulovic@zaanstad.nl
Telefoon: +31621282201

Lees zijn verhaal


Inclusief ondernemen

Marcel Verra

Contactpersoon voor startups, 'inclusief ondernemen' en voor ondernemers in Kogerveld en Poelenburg.

E-mail: Marcel Verra
m.verra@zaanstad.nl 
Telefoon: +31621282331

Vestigen in Zaanstad                              

Casper de Canne

Contactpersoon voor ondernemers en startups op zoek naar een vestigingslocatie in Zaanstad.

E-mail: Casper de Canne
c.canne@zaanstad.nl
Telefoon: +31621282305

Winkeliers

Joris Blokpoel

Contactpersoon voor winkeliers.


E-mail: 
j.blokpoel@zaanstad.nl 
Telefoon: +31621282262



Arbeidsmarkt en onderwijs

Lidy Steenwinkel

Contactpersoon voor bedrijven, scholen en andere instellingen met vragen op het gebied van arbeidsmarkt- en onderwijsstukken.      E-mail:
l.steenwinkel@zaanstad.nl
Telefoon: +31658002261



         



Toerisme

Marjorie Verhoek

Contactpersoon voor ondernemers op het gebied van toerisme.    

E-mail:
m.verhoek@zaanstad.nl
Telefoon: +31652647003

Startende ondernemingen en BBZ regelingen 

Michel Hageman

Contactpersoon voor startende en hulpbehoevende ondernemers.E-mail:
m.hageman@zaanstad.nl
Telefoon: +31625094932

Algemene vragen

Kun je niet terecht bij een van deze personen? Neem dan contact op via het ondernemersloket. Of bel het algemene nummer van Zaanstad.

Telefoon: 14075

Ga naar Zaanstad.nl